Megyénkről... Önkormányzat... Területfejlesztés... Keresés a portál oldal híreiben, dokumentumaiban...
VÁLASZTÁS

Komárom-Esztergom Megyei Területi Választási Iroda

Nemzeti Választási Iroda

Határozatok

Korábbi választások






Bursa Hungarica támogatottjai

A Bursa Hungarica Felsőoktatási Ösztöndíjpályázat 2008. évi fordulójának megyei támogatottjai.

A Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat 2008. januári ülésén hozott döntése alapján a Bursa Hungarica Felsőoktatási Ösztöndíjpályázat 2008. évi fordulójában 151 „A” típusú pályázót részesít megyei kiegészítő támogatásban.
A támogatott pályázók adatait a mellékelt két táblázat tartalmazza.

Árva, félárva és fogyatékos pályázók

 

Ssz.

Név

Típus

Település

Települési támogatás

Megyei támogatás

1.

Pék Balázs

A

Ács

3 000

2 000

2.

Schill Judit

A

Ács

2 000

2 000

3.

Túri Enese

A

Ászár

4 000

1 000

4.

Túri József

A

Ászár

4 000

1 000

5.

Uzsák Gábor

A

Bajót

4 000

2 000

6.

Háberfelner Anita

A

Bakonyszombathely

4 000

1 000

7.

Szabó Natália

A

Császár

4 000

2 000

8.

Janositz Krisztina

A

Csolnok

4 000

1 000

9.

Truszka Annamária

A

Dág

4 000

1 000

10.

Szabó Alexandra Eszter

A

Dunaalmás

3 000

2 000

11.

Bauer Zsuzsanna

A

Dunaszentmiklós

4 000

1 000

12.

Zubor László

A

Dunaszentmiklós

4 000

1 500

13.

Encz Róbert Viktor

A

Kecskéd

4 000

1 000

14.

Handl Szabolcs

A

Kecskéd

2 000

2 000

15.

Virág Sándor Csaba

A

Kecskéd

3 000

2 000

16.

Jámbor Katalin Erzsébet

A

Kisbér

2 200

2 000

17.

Barsi Melinda

A

Kocs

3 000

2 000

18.

Pulpiter László

A

Kocs

3 000

2 000

19.

Danó Éva

A

Komárom

4 000

1 000

20.

Horváth Rita

A

Komárom

4 000

1 000

21.

Nagy Dániel

A

Komárom

4 000

1 000

22.

Somogyi Dániel

A

Komárom

4 000

1 000

23.

Jordán Katalin

A

Környe

4 000

1 000

24.

Istók Géza

A

Lábatlan

3 000

2 000

25.

Krátki Dóra

A

Lábatlan

3 000

1 500

26.

Radnai Péter

A

Lábatlan

3 000

1 500

27.

Varga Rita

A

Lábatlan

3 000

1 500

28.

Vigh Csilla

A

Lábatlan

3 000

1 500

29.

Balla Gábor

A

Nyergesújfalu

4 200

1 000

30.

Bodnár Erika

A

Oroszlány

3 000

2 000

31.

Lichtenberger János

A

Oroszlány

3 000

2 000

32.

Varga Zoltán

A

Oroszlány

3 000

2 000

33.

Pék Tibor

A

Réde

1 000

3 000

34.

Hajnal Ádám

A

Sárisáp

1 800

3 000

35.

Bana Bernadett

A

Szákszend

3 000

1 000

36.

Szekeres Béla

A

Szákszend

4 000

1 000

37.

Árendás Csaba

A

Tardos

4 000

1 000

38.

Szakács Dávid

A

Tát

3 000

2 000

39.

Tikász Edina Piroska

A

Tát

3 000

2 000

40.

Varga Tünde Mónika

A

Tát

3 000

1 000

41.

Balogh Gábor

A

Tatabánya

3 000

1 500

42.

Egervári Zsolt

A

Tatabánya

3 000

1 500

43.

Juhász Péter

A

Tatabánya

3 000

1 500

44.

Kaszián Ábel

A

Tatabánya

3 000

1 500

45.

Macher Péter

A

Tatabánya

3 000

2 000

46.

Nemes Szilvia

A

Tatabánya

4 000

1 000

47.

Pásztor Anikó

A

Tatabánya

4 000

1 000

48.

Pereszlényi Rita

A

Tatabánya

3 000

1 500

49.

Péntek Brigitta

A

Tatabánya

3 000

2 000

50.

Rapp János

A

Tatabánya

4 000

1 000

51.

Sándli Zsolt

A

Tatabánya

4 000

1 000

52.

Sárosdi Gabriella

A

Tatabánya

3 000

1 500

53.

Pillmann Tünde

A

Várgesztes

2 500

2 500

54.

Golda Mária

A

Vértessomló

3 000

2 000

 

Megyei támogatás összesen:

     

84.000

 

 

Egyéb szociális szempontok miatt támogatott pályázók

sz.

Név

Település

Megyei tám.

1.

Simonics Anna

Ács

2 000

2.

Balázs Dániel

Ászár

1 000

3.

Blazsek Anita

Ászár

1 000

4.

Blazsek Katinka

Ászár

1 000

5.

György Gábor

Ászár

1 500

6.

Lehoczki Katalin

Ászár

1 000

7.

Kollár Anna

Bábolna

1 000

8.

Kollár Ágnes

Bábolna

1 000

9.

Rácz Klaudia

Bábolna

2 000

10.

Róth Ágota

Bábolna

2 000

11.

Hermann Gábor

Baj

1 500

12.

Hermann Tibor

Baj

1 500

13.

Kristóf Viktor

Baj

1 000

14.

Laborcz Éva

Baj

1 000

15.

Juhász László

Bajót

1 000

16.

Malagurszki György

Bajót

1 000

17.

Szabó Nikolett

Bajót

1 000

18.

Molnár Sándor

Bakonybánk

2 000

19.

Németh Edina

Bakonybánk

2 000

20.

Herman László

Bakonyszombathely

1 000

21.

Temesi Olivér

Bakonyszombathely

2 000

22.

Baráth Zsófia

Bana

2 000

23.

Magashegyi István

Bana

2 000

24.

Orbán Zsuzsa

Császár

2 000

25.

Sulyok Blanka

Császár

1 000

26.

Molnár Anikó

Csolnok

2 000

27.

Monostori Petra

Csolnok

1 500

28.

Mosolygó Zsanett

Csolnok

1 000

29.

Gurin Vilmos

Dág

1 000

30.

Kovács Réka

Dág

1 000

31.

Kádár Piroska

Dunaalmás

1 000

32.

Tóth Ferenc

Dunaalmás

1 000

33.

Schmidt Tünde

Dunaszentmiklós

1 500

34.

Baráth Zoltán

Ete

2 000

35.

Bederna Tímea

Gyermely

1 500

36.

Ruprech Dániel

Gyermely

2 000

37.

Zsolnay Adrienn

Kecskéd

2 000

38.

Simon Attila

Kisbér

2 000

39.

Szabó Zsolt

Kisbér

2 000

40.

Vizy Zsófia Tünde

Kisbér

2 000

41.

Bátki Péter

Kocs

2 000

42.

Lukács Katalin

Kocs

1 500

43.

Jurián Anna Barbara

Komárom

1 500

44.

Jurián Fruzsina

Komárom

1 500

45.

Szekeres Attila

Komárom

1 500

46.

Szekeres Balázs

Komárom

1 500

47.

Simon Zsanett

Környe

1 500

48.

Varga Réka

Környe

1 500

49.

Vida Márk

Környe

2 000

50.

Nagy Péter

Lábatlan

1 000

51.

Kiss Attila

Mocsa

2 000

52.

Kozma Andrea

Mocsa

1 500

53.

Bagi Fruzsina

Nyergesújfalu

2 000

54.

Bagi Orsolya

Nyergesújfalu

2 000

55.

Bauer Attila

Nyergesújfalu

1 000

56.

Bauer Edit

Nyergesújfalu

1 000

57.

Horváth Klára

Nyergesújfalu

1 000

58.

Ágrez Gergő

Oroszlány

1 000

59.

Majsai Réka

Oroszlány

1 000

60.

Majsai Orsolya

Oroszlány

1 000

61.

Dancsó András

Réde

2 000

62.

Dancsó Tamás

Réde

2 000

63.

Nagy András

Sárisáp

2 000

64.

Nagy Péter

Sárisáp

2 000

65.

Klupács Edit

Súr

1 000

66.

Lakner Mariann

Súr

1 500

67.

Somogyi Gabriella

Súr

1 500

68.

Bognár Orsolya

Süttő

1 000

69.

Eckl Ádám

Süttő

1 000

70.

Oláh Katalin

Süttő

1 000

71.

Desits Mónika

Szákszend

2 000

72.

Hajós Lilla

Szákszend

1 500

73.

Müller Enikő

Szákszend

1 500

74.

Kalmár Ildikó

Szomód

1 500

75.

Metzler Vivienn

Szomód

2 000

76.

Suda Péter

Szomód

1 500

77.

Balogh Melinda

Szomor

1 500

78.

Ollé Ilona

Szomor

1 000

79.

Vázsonyi Ferenc

Szomor

1 000

80.

Kecskeméti Szilvia

Tardos

1 000

81.

Zakar Ágnes

Tardos

1 000

82.

Zakar Dóra

Tardos

1 000

83.

Bősz Attila

Tát

2 000

84.

Fogarasi Szilvia

Tát

2 000

85.

Kiss Judit

Tatabánya

1 000

86.

Bélay Andrea

Tokodaltáró

2 000

87.

Lados Anikó

Tokodaltáró

2 000

88.

Lelkes Balázs

Tokodaltáró

1 500

89.

Bottka Tamás

Várgesztes

2 000

90.

Payer Katalin

Várgesztes

2 000

91.

Payer Lívia

Várgesztes

2 000

92.

Prekob Tamás

Vértessomló

2 000

93.

Schalkhammer Tamás

Vértessomló

2 000

94.

Szomolya Bernadett

Vértessomló

1 000

95.

Anderla Gergely

Vértesszőlős

1 000

96.

Török Bernadett

Vértesszőlős

2 000

97.

Török Martina

Vértesszőlős

2 000

       

2008-03-03 14:54 -=Vissza=-





www.kemoh.hu





Közérdekű adatok
Kormányhivatal
Partnerlinkek

Települési Pályázati és Fejlesztési Alap


Idegenforgalom