Megyénkről... Önkormányzat... Területfejlesztés... Keresés a portál oldal híreiben, dokumentumaiban...
Választás

KEM TVB 2/2015. (VI.19.) sz. határozat

Ülnökök választása 2015



Korábbi választások

A Komárom-Esztergom Megyei Bíróság végzései

Komárom-Esztergom Megyei Területi Választási Iroda

Országos Választási Iroda

 





Díjazták a megyei rajzpályázat nyerteseit

A keddi éghajlat-változási platform ülés keretében az ovisok és a középiskolások után a megyei általános iskolai rajzpályázat nyertesei is átvehették díjaikat. A megyei önkormányzat által meghirdetett pályázat hírére 26 alsó tagozatból és 16 felső tagozatból ragadtak ceruzát a gyermekek, így 935 olyan pályamű érkezett a zsűri elé, amelyek a globális felmelegedés és a klímaváltozás témakörét járták körbe.

Az 1-3. helyezettek munkáját ezúttal is értékes díjakkal és oklevéllel ismerte el a megyei önkormányzat, ugyanakkor 8 különdíjat is megítélt a zsűri.

Az általános iskolai rajzpályázat díjazottjai:

ALSÓ TAGOZAT

1. helyezett
Egri Noel, 1. osztályos (Fekete István Általános Iskola, Bakonysárkány)

2. helyezett (megosztva)
Ocskay Bori 4. d osztályos (Sárberki Általános Iskola, Tatabánya)
Solymos Dorka 4. d osztályos (Sárberki Általános Iskola, Tatabánya)
Baráth Benedek 4. d osztályos (Sárberki Általános Iskola, Tatabánya)

3. helyezett (megosztva)
Gálosi Dorka 3. a osztályos (Babits Mihály Általános Iskola, Esztergom)
Egri Dávid 4. a osztályos (III. Béla Általános Iskola, Tát)

KÜLÖNDÍJASOK (alsó tagozat)
Udvardi Péter 4. osztályos (Fekete István Általános Iskola, Almásfüzítő)
Koppány Kata 3. b osztályos (Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom)
Bodrogai Márton 3. osztályos (Arany János Általános Iskola, Lábatlan)
Fenyves Dóra (József Attila Általános Iskola, Esztergom)
Grúber Eszter 3. osztályos (Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom)
Héri Tina Kamilla 3. b osztályos (Pápay József Általános Iskola, Nagyigmánd)
Nagy Anna Mária 4. osztályos (Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom)
Horn Lilla 3. osztályos (Német Nemzetiségi Általános Iskola, Kecskéd)
Lalus Luca 4. a osztályos (III. Béla Általános Iskola, Tát)

FELSŐ TAGOZAT

1. helyezett
Bakos Kata 8. osztályos (Német Nemzetiségi Általános Iskola, Tarján)

2. helyezett
Gábor Napsugár 7. osztályos (Német Nemzetiségi Általános Iskola, Tarján)

3. helyezett
Zsemberi Máté 7. osztályos (Német Nemzetiségi Általános Iskola Kecskéd)


KÜLÖNDÍJASOK (felső tagozat)

Vincze Balázs 5. a osztályos (József Attila Általános Iskola, Esztergom)
Dorsich Hanna 6. osztályos (Német Nemzetiségi Általános Iskola, Kecskéd)
Koppi Csilla  6. a. osztályos (Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu)
Mihelik Sára 6. b osztályos (Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu)
Hársasi Gabriella  8. osztályos (Bozóki Mihály Általános Iskola, Pilismarót)
Kovács Valéria 8 a osztályos (József Attila Általános Iskola, Esztergom)
Balig Flórián 8. b. osztályos (József Attila Általános Iskola, Esztergom)
Sturm Melani 5. b. osztályos (József Attila Általános Iskola, Esztergom)
Budai Ketrin 7. osztályos (Füzes Utcai Cigány Nemzetiségi Általános Iskola, Tatabánya)
Ruska Zétény 8. osztályos (Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj)
Egri Elizabet  7. osztályos (Simor János Általános Iskola, Bajna)

2017-06-07 16:38 -=Vissza=-





www.kemoh.hu




Közérdekű adatok
Pályázatok
Kormányhivatal
Partnerlinkek

Települési Pályázati és Fejlesztési Alap


Idegenforgalom